אודות

שירי קרטין

         שלום לכם,

תודה שבחרתם לקרוא באתר שלי.

 

שמי שירי קרטין,  אני נשואה ואמא לשני ילדים מקסימים. משנת 2005, אני מטפלת כפיזיותרפיסטית התפתחותית בפגים, תינוקות וילדים. בשנת 2011, סיימתי גם תואר שני בריפוי בעיסוק שהרחיב את עולמות הידע ההתפתחותי שלי. במהלך השנים, סיימתי את המסלול המלא בגישת בובט לטיפול ניורו-התפתחותי לילדים עם לקויות ניורולוגיות.

       

במהלך ה 10 שנים הראשונות לעבודתי, עבדתי במסגרת התפתחות הילד של ה"כללית" כפיזיותרפיסטית, מדריכה קלינית ואחראית צוות. במקביל, למדתי ועבדתי גם כמרצה במגוון קורסים בוינגייט וכמדריכת גננות ומטפלות במעונות וגנים, דרך תכניות של משרד החינוך.

בשנים האחרונות, אני מטפלת בקליניקה שלי בקרית ביאליק, קליניקה שהיא בית לתינוקות, ילדים ולהוריהם. אני מאמינה בשיתוף המשפחה בהחלטות הטיפוליות ובתמיכה וליווי לאורך הדרך (בין אם היא קצרה או ארוכה מאד). כלי האבחון והטיפול העומדים לרשותי הם כלים בינלאומיים אשר נחקרו ונמצאו יעילים באקדמיה בעולם.

 

במקביל, אני מובילה צוות של פיזיותרפיסטיות נפלאות (כמדריכה וכראש תחום) במעונות שיקומיים אלווין – חיפה, קריות וכרמיאל.

בנוסף, אני מרצה במגוון מסגרות כגון אוניברסיטת חיפה (קורס CP , שנה ד, חוג לפיזיותרפיה) ובמשרד הבריאות (קורס פגים, טיפות חלב) ובמשרד החינוך.

 

מזמינה אתכם לצור קשר ולהגיע לפגישת ייעוץ בכל שאלה התפתחותית 

 

במי אני הכי אוהבת לטפל? 

פגים,תינוקות עם טורטיקוליס, תינוקות וילדים בעלי איחור התפתחותי/תסמונות גנטיות/שיתוק מוחין/אוטיזם, תינוקות וילדים עם גמישות יתר, ילדים בעלי  קשיי קואורדינציה (סרבול מוטורי/נפילות) עם או בלי קשיי קשב וריכוז, תינוקות עם קשיים בויסות החושי. 

   הסמכה רשמית:

  • תואר ראשון בפיזיותרפיה (BPT), מ.ר 107212

  • תואר שני בריפוי בעיסוק (M.Sc in OT)

  • טיפול ניורו התפתחותי - גישת בובט 

  • מדריכה קלינית.

 

 

כתובת הקליניקה: קרן קיימת 3, קרית ביאליק